nl | en | fr
 0
 

Contacteer ons

Onze gegevens

 
vzw Think-Pink

Researchdreef 12
1070 Brussel

BTW BE 0810.893.274

Onze medewerkers

Heidi Vansevenant

Algemeen beleid en strategie Pers

+32 474 95 07 16
info@think-pink.be

Jürgen Vanpraet

Partnerships Overleg overheid Marketing Onderzoek - SMART Fonds Postoncorevalidatie

+32 472 43 02 86
jurgen@think-pink.be

Joke Carlier

Communicatie Woordvoerder Pers

+32 479 76 36 00
joke@think-pink.be

Jessica Chacana Hernandez

Woordvoerder Brussel Race for the Cure Brussels Pers

+32 475 40 66 02
jessica@think-pink.be

Febe Vandamme

Geef om Haar Campagnes en Acties Vrijwilligers Share your Care

+32 468 17 40 29
febe@think-pink.be

Luisa Murillo Perdomo

Walk for Think-Pink Race for the Cure Namur Wallonië

+32 468 58 79 73
luisa@think-pink.be

Marieke Versavel

Bike for Think-Pink

+32 477 82 70 31
marieke@think-pink.be

Siel Vanden Abeele

Race for the Cure Antwerpen

+32 468 30 50 05
siel@think-pink.be

Erin Maeseele

Acties

+32 473 29 39 15
office@think-pink.be

Aline Declerck

Race for the Cure

+32 468 46 52 46
aline@think-pink.be

Sabine Devolder

Boekhouding

+32 50 59 87 02
account@think-pink.be

Didier Vuylsteker

Logistiek

+32 468 03 68 03
logistics@think-pink.be

Meer weten over Think-Pink en het team?

Meet the team