nl | en | fr
 0
 

Contacteer ons

Onze gegevens

 
vzw Think-Pink

Researchdreef 12
1070 Brussel

BTW BE 0810.893.274

Onze medewerkers

Heidi Vansevenant

Algemeen beleid en strategie Pers Voorzitter

+32 474 95 07 16
heidi@think-pink.be

Jürgen Vanpraet

Partnerships Overleg overheid Woordvoerder Marketing Onderzoek - SMART Fonds Pers Directeur

+32 472 43 02 86
jurgen@think-pink.be

Ophélie Mouton

Communicatie

+32 479 76 36 00
ophelie@think-pink.be

Marie-Adélaïde Defourny

Woordvoerder Brussel Race for the Cure Brussels Wallonië Pers

+32 468 58 79 73
marie-adelaide@think-pink.be

Jessica Declerck

Geef om Haar Fonds Share your Care Fonds Acties

+32 473 29 39 15
office@think-pink.be

Elisa Vandewiele

Walk for Think Pink Run for Think Pink

+32 468 01 64 40
info@runforthink-pink.be

Marieke Versavel

Bike for Think Pink

+32 477 82 70 31
marieke@think-pink.be

Siel Vanden Abeele

Race for the Cure Antwerpen

+32 468 30 50 05
siel@think-pink.be

Tiffany Bulteau

Race for the Cure Namur

+32 468 46 5246
tiffany@think-pink.be

Joke Carlier

in zwangerschapsverlof

+32 479 76 36 00
joke@think-pink.be

Febe Vandamme

Campagnes Vrijwilligers

+32 468 17 40 29
febe@think-pink.be

Sabine Devolder

Boekhouding

+32 50 59 87 02
account@think-pink.be

Didier Vuylsteker

Logistiek

+32 468 03 68 03
logistics@think-pink.be

Meer weten over Think-Pink en het team?

Meet the team