nl | en | fr
 0
 

Contacteer ons

Loading...

Onze gegevens

 
vzw Think-Pink

Researchdreef 12
1070 Brussel

BTW BE 0810.893.274

Onze medewerkers

Heidi Vansevenant

Algemeen beleid en strategie Pers

+32 474 95 07 16
info@think-pink.be

Jürgen Vanpraet

Partnerships Overleg overheid Marketing Wetenschappelijk onderzoek - SMART Fonds

+32 472 43 02 86
jurgen@think-pink.be

Joke Carlier

Communicatie Pers

+32 479 76 36 00
joke.carlier@think-pink.be

Febe Vandamme

Geef om Haar Campagnes Vrijwilligers

+32 468 17 40 29
febe@think-pink.be

Marieke Versavel

Walk for Think-Pink Bike for Think-Pink Run for Think-Pink

+32 477 82 70 31
marieke@think-pink.be

Birgit Cornelis

Race for The Cure Antwerpen

+32 468 30 50 05
birgit@think-pink.be

Jessica Chacana Hernandez

Brussel en Wallonië Race for The Cure Namur Race for the Cure Brussels

+32 475 40 66 02
jessica@think-pink.be

Laure Limon

Brussel en Wallonië Campagnes

+32 468 46 52 46
laure@think-pink.be

Marie Descamps

in zwangerschapsverlof Coördinator Race for the Cure

+32 473 29 39 15
marie@think-pink.be

Meer weten over Think-Pink en het team?

Meet the team